AROMAMASÁŽ

Úspěch aromatické masáže tkví ve správném využití vonných silic, které pečlivě míchám pro každého klienta na míru jeho individuálním potřebám. Je prováděna kvalitními rostlinnými oleji s přidáním vonných silic. Ty pronikají hluboko do kůže a přináší tak úlevu ztuhlému a bolavému tělu, ale také pomáhají navodit stav uvolnění a relaxace.
I když je aromamasáž účinná i jako jednorázová procedúra, při náročném životním stylu, zvýšeném stresu nebo sedavém zaměstnání doporučuji masáže pravidelné

Význam kosmetické masáže:

Odborná kosmetická masáž je základním kamenem omlazujících kosmetických procedúr. Vnější vlivy, které na nás dennodenně působí, zapřičiňují stažení svalů, stres a následný vznik vrásek a ochabnutí pleti. Masáž uvolňuje napětí a navozuje pocit relaxace. Cílené tahy stimulují svaly, ale i krevní a lymfatický oběh. Zvyšuje se prokrvení a pleť se aktivuje k tvorbě kolagenu, který se věkem snižuje. Profesionální masáží dochází také k působení na akupresurní body, kterými se aktivují vzdálené orgány. Organizmus se dostává do harmonie a startuje procesy samoléčení. Pravidelnou péčí tak dokážeme významně ovlivnit náš vzhled i zdraví.


Aromamasáž rukou a plosek nohou

Málokdy si uvědomujeme, že naše ruce i nohy nám slouží neúnavně po celý aktivní den. Jemná masáž, při které se střídá hlazení a hnětení, působí na naše končetiny přímo zázračně. Během masáže dochází ke zvýšené cirkulaci krve a lymfy, zrychluje se odplavování toxinů. Snižuje se napětí, bolest a svalová únava. Mocná kombinace doteku ve spojení s éterickými oleji vede k hlubokému uvolnění a relaxaci.
Pečujte o svůj zevnějšek i důkladnou manikúrou