Kosmetická masáž

Odborná kosmetická masáž je základním kamenem omlazujících kosmetických procedur. Vnější vlivy, které na nás dennodenně působí, způsobují stažení svalů, stres i následný vznik vrásek a ochabnutí pleti. Masáž uvolňuje napětí a navozuje pocit relaxace. Cílené tahy stimulují svaly, krevní a lymfatický oběh. Zvyšuje se prokrvení a aktivuje tvorba kolagenu, jehož množství se věkem snižuje. Masáží dochází též k stimulaci akupresurních bodů, které aktivují vzdálené orgány. Organismus se dostává do harmonie a startuje procesy samoléčení. Pravidelnou odbornou péčí tak dokážeme významně ovlivnit náš vzhled i zdraví.

Mikromasáž očního okolí

Pokožka v okolí očí je nejjemnější a nejcitlivější partie obličeje. Na očích nejsnáze poznáme únavu i stres, a také vrásky se zde projevují nejdříve. Mikromasáž očního okolí je speciální masáž složená z jemných tahů, kroužkování a poklepů zaměřená na uvolnění napětí a otoků v okolí očí. Pravidelnou masáží můžeme oddálit vznik jemných vrásek i pokles obočí.

Aromamasáž zad

Síla aromatické masáže tkví ve správném využití vonných silic, které míchám pro každou masáž individuálně dle potřeb klienta. Používám kvalitní rostlinné oleje s přidáním éterických olejů. Ty pronikají hluboko do kůže, přináší úlevu ztuhlému a bolavému tělu, a také pomáhají navodit stav uvolnění a relaxace. Na masáž se můžete objednat jako na samostatnou proceduru nebo jí spojit s kosmetickým ošetřením za zvýhodněnou cenu.

Rašelinový obklad

Je významná tepelná terapie, při které dochází k relaxaci, detoxikaci a uvolnění svalových spazmů, snížení bolesti páteře i kloubů. Přírodní organické látky mají antioxidační účinek, zvyšují regeneraci buněk a harmonizují celé tělo. Používám jednorázové rašelinové obklady zahřáté tepelným nosičem. Obklad si můžete užít jako samostatnou proceduru anebo jako součást masáže nebo kosmetického ošetření za zvýhodněnou cenu.

Masáž rukou

Ruce jsou náš nenahraditelný nástroj. Zvládnou jak jemné a titěrné úkony, tak práci velmi namáhavou. Navíc je zde velké množství akupunkturních bodů. Zkrátka je spousta důvodů, proč si ruce hýčkat. Masáž je řada jednoduchých a příjemných hmatů, které dokáží uvolnit ztuhlé svaly dlaní, prstů i předloktí. Zbaví nás stresu a rozproudí energii.

Masáž plosek nohou

Naše nohy jsou nejzatěžovanější částí těla. Celý den nosí desítky kil a mačkají se ve stísněné obuvi. Na ploskách nohou máme celou řadu reflexních bodů, které korespondují s orgány v těle. Masáž chodidel anebo prostá bosá chůze v přírodě stimuluje mozková centra, přináší úlevu a zlepšuje náladu.

Indická masáž hlavy

V asijských zemích jsou masáže součástí každodenního života. Masáž hlavy zbavuje člověka napětí a stresu, který se stal součástí našeho života. Jde o masáž zklidňující a relaxační. Pokud je prováděna pravidelně, dokáže pomoct s nespavostí a omezit výskyt migrén. Masáží dochází k okysličení mozku, relaxaci a harmonizaci těla.

Kontraindikace u všech masáží jsou

Horečka, infekční onemocnění, popáleniny, nádorová onemocnění, otevřené a hnisavé rány, otoky, plísně, záněty, vředy, ekzémy, odřeniny, těžké psychické poruchy.
Pečujte o svůj zevnějšek i důkladnou manikúrou.